Контактирајте не

Контактирајте не

CHANGZHOU HUISU QINYE PLASTIC GROUP CO., LTD

Адреса

Соба 1302-1303, бр. 6 Пенг Ксин Ли Ду, округ Жонг Лу, град Чанг Џоу, провинција Џианг Су, Кина

Е-пошта

Часови

Понеделник-петок: од 9 до 18 часот

Сабота, Недела: Затворено

Оставете ја вашата порака:

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја

Оставете ја вашата порака:

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја