Производи

Производи

 • PVC Rigid Clear Film in Roll

  Апликација

  ПВЦ крут проѕирен филм во ролна Големина во ролна: Ширина < = 1500мм Дебелина:0,03–1,2 mm Густина:1,37 g/cm3 Боја: транспарентна Површина: сјајна/сјајна Опсег на производот: ГОЛЕМИНА ПО ШИРИНА НА РОЛАТ<=1500MM ...
  Научи повеќе

  ПВЦ крут проѕирен филм во ролна

 • wholesale Grain Glossy Clear PVC Sheet price

  Апликација

  ПВЦ КРТ ЈАСЕН ЛИСТ (ЗРИН/СЈАЈН) Големина по лист: 700*1000мм, 915*1530мм,915*1220мм или прилагодена големина по ролна: 500-1500мм Дебелина: 0,3-1,5 мм 3-1,5 мм Густина: 3-1 см. Чиста површина: О...
  Научи повеќе

  на големо Grain Glossy Clear Clear PVC лист цена

 • Frost Clear PVC Sheet

  Апликација

  Frost Clear PVC лист Големина: 915*1830mm, 1220*2440mm или прилагодена дебелина:0,21-1,5mm Густина::1,33g/cm3-1,34g.cm^3 Боја: природна транспарентна, транспарентна со сина нијанса Површина: Мат / MattPro. ..
  Научи повеќе

  Frost Clear PVC лист

 • wholesale PVC Film For Lampshade price

  Апликација

  ПВЦ филм за абажур Големина по ролна: Ширина <=1500 mm (мат површина) Ширина<= 1300 mm (површина на зрно) Дебелина: 0,3 mm / 0,4 mm / 0,5 mm Густина:: 1,42 g/cm^3 Боја: бела / кремасто бела / крем...
  Научи повеќе

  ПВЦ филм на големо за абажур цена

 • wholesale PVC Film For Christmas Tree price

  Апликација

  ПВЦ филм за новогодишна елка ГОЛЕМИНА ПО РОЛКА ШИРОТИНА 10-800 мм ДЕБЛИНА ПО ЛИСТ 0,05-0,15 мм БОЈА ТЕМНО ЗЕЛЕНА , СветлоЗЕЛЕНА, ЖОЛТА И СЛУЧУВА НА ИМЕ НА ИНДЕКСНА ЕДИНИЦА ИНДЕКС НА ЗАТЕГНУВАЊЕ-СИЛА...
  Научи повеќе

  ПВЦ филм на големо за новогодишна елка цена

 • wholesale Colored pvc Sheet price

  Апликација

  ПВЦ обоен лист ГОЛЕМИНА ПО ЛИСТ 900*1200ММ,1220*2440ММ ДЕБЛИНА ПО ЛИСТ 0,175-1,0ММ ГУСТИНА 1,32-1,34 БОЈА РАЗЛИЧНИ ИМЕ НА ИНДЕКСНА ЕДИНИЦА ИНДЕКС НА ЗАСИТУВАЊЕ IMPATH...
  Научи повеќе

  на големо Обоен пвц лист цена

 • wholesale PVC Grey Board price

  Апликација

  ПВЦ Цврста сива табла ГОЛЕМИНА ПО ЛИСТ 1220*2440MM, 1000*2000MM ,1300*2000 ДЕБЕЛИНА ПО ЛИСТ 1,0-40 MM ГУСТИНА 1,5 G/CM^3 БОЈА СВЕТЛО СИВО, БЈАСО ГИВО
  Научи повеќе

  на големо ПВЦ сива табла цена

 • wholesale pvc green film price

  Апликација

  ПВЦ зелен филм за вештачка трева Дебелина 0,05 -0,20 mm Боја светло зелена темно зелена бела кафена сина, жолта, розова, сива итн Emboss 002 , 003 Општа ширина 15mm-700mm Максимална ширина 1200mm...
  Научи повеќе

  цена на големо ПВЦ зелен филм

 • wholesale PVC Matt sheet for the reforming price

  Апликација

  дебелина 0,1-3mm ширина макс 1300mm должина лист: во рамките на 5M;ролна: приспособена густина 1,37 g/cm³ Отпорност на топлина (континуирано) 115℃ Отпорност на топлина (краток) 160℃ Бибулозна стапка (23℃вода ...
  Научи повеќе

  ПВЦ мат лист на големо за реформирачка цена

 • wholesale PVC flexible plastic sheet price

  Апликација

  Име Проѕирен проѕирен ПВЦ материјал за мека фолија 100% девствен материјал Големина во ширина на ролна од 50mm-2300mm Дебелина 0,05mm-12mm Густина 1,28-1,40 g/cm3 Површина Гло...
  Научи повеќе

  цена на големо ПВЦ флексибилен пластичен лист

 • wholesale PVC Foam board price

  Апликација

  Модел:ПВЦ пена плоча Марка:HSQY Код:ПВЦ пена плоча-01 Дебелина:1-20мм Големина:1220*2440мм или прилагодена Опис на производот Информации за компанијата Опис на производот ПВЦ пена плоча е лесна, цврста...
  Научи повеќе

  ПВЦ пена на големо цена

 • Anti-fog coating face shield

  Апликација

  1.PET е разградлив еколошки материјал за пакување.Нетоксичен, нема проблем за пакување храна.2.Нема оштетувања обвинети за пакување 3.Лесни за обработка поради добрата пластичност, што...
  Научи повеќе

  Штит за лице со облога против магла

12345Следно >>> Страница 1/5

Оставете ја вашата порака:

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја