PVC SHEET

FLETË PVC

PET SHEET

FLETË PET

FACTORY SHOW

SHOW FABRIKE

HSQY TEAM

EKIPI HSQY

Kategoritë e produkteve

HSQY Plastic Group ofron të gjitha llojet e mallrave plastike, duke përfshirë fletën e pastër PVC të ngurtë, film fleksibël PVC, pllakë gri PVC, fletë të bardhë PVC, kartë PVC,

Pllakë PVC me shkumë, fletë akrilike, panel udhëzues të dritës dhe produkte akrilike.

 • wholesale PVC rigid clear sheet price

  Aplikacion

  Madhësia: 700*1000mm, 915*1830mm, 1220*2440mm ose Trashësia e personalizuar:0.21-6.5mm Dendësia: 1.36g/cm3 Ngjyra: transparente natyrale, transparente me nuancë blu Sipërfaqja: me shkëlqim/shkëlqim Gama e produktit...
  Mëso më shumë

  çmimi i fletëve të ngurtë PVC me shumicë

 • wholesale PVC Foam board price

  Aplikacion

  Modeli:PVC Foam Board Marka:HSQY Kodi:PVC Foam Board-01 Trashësia:1-20mm Madhësia:1220*2440mm ose e personalizuar Përshkrimi i produktit Informacioni i kompanisë Përshkrimi i produktit Pllaka PVC me shkumë është e lehtë, e...
  Mëso më shumë

  çmimi i pllakës PVC shkumë me shumicë

 • wholesale PVC flexible plastic sheet price

  Aplikacion

  Emri Materiali i filmit i butë PVC transparent transparent 100% Materiali i virgjër Madhësia në gjerësi rrotullimi Nga 50mm-2300mm Trashësia 0,05mm-12mm Dendësia 1,28-1,40 g/cm3 Sipërfaqja me shkëlqim/Mat/Modele për të zgjedhur...
  Mëso më shumë

  çmimi i fletëve plastike fleksibël PVC me shumicë

 • wholesal Clear PET sheet roll price

  Aplikacion

  Artikulli Gjerësia e filmit të fletës PET: 110-1280mm Fletë: 915*1220mm/1000*2000mm Trashësia 0.15-3.0mm Dendësia 1.37g/cm^3 Rezistenca ndaj nxehtësisë (e vazhdueshme) 115℃ Rezistenca ndaj nxehtësisë ...
  Mëso më shumë

  me shumicë Clear fletë PET çmimi rrotull

 • wholesale Anti-Scratch PET Rigid Sheet price

  Aplikacion

  Materiali i ngurtë i fletës PET (tereftalat polietileni) kundër gërvishtjeve është një material i ri ambalazhues miqësor ndaj mjedisit, me shkëlqim të lartë, transparencë të lartë, rezistencë të mirë ndaj pengesave dhe aromë...
  Mëso më shumë

  çmimi i fletës së ngurtë PET kundër gërvishtjeve me shumicë

 • wholesale PETG plastic sheet price

  Aplikacion

  Fletë plastike PETG Materiali: petg Lloji: Trashësia e filmit me nxjerrje: 0.20mm deri në 6.0mm Diametri i bërthamës: 3″ Ngjyra: transparente Sipërfaqja: Gloosy Max Gjerësia: 2300 mm Paketimi: Letër Kraft+P...
  Mëso më shumë

  çmimi i fletës plastike PETG me shumicë

 • wholesale Acrylic Sheets price

  Aplikacion

  Fletë e pastër akrilike Fleta e pastër akrilike është bërë nga lëndë e parë 100% PMMA për të përfunduar banesën në të njëjtën kohë gjatë procesit të derdhjes.Përdoret gjerësisht për reklama në natyrë, kuti të lehta, ...
  Mëso më shumë

  çmimi i fletëve akrilike me shumicë

 • wholesale PMMA acrylic sheet price

  Aplikacion

  PMMA – Metakrilat polimetil (akrilik, pllakë pleksi, akrilik, stiplex, pleksiglas) është një termoplastik i ngurtë, transparent, me një transmetim të lartë të dritës (rreth 93%).Është 2 herë më e lehtë se...
  Mëso më shumë

  çmimi i fletës akrilike PMMA me shumicë

 • Plastic processed products

  Aplikacion

  Fletë me ngjyra akrilike Fleta me ngjyrë akrilike është bërë nga lëndë e parë 100% PMMA për të përfunduar banesën në të njëjtën kohë gjatë procesit të derdhjes.Përdoret gjerësisht për reklama në natyrë, kuti të lehta...
  Mëso më shumë

  Produkte të përpunuara plastike

Changzhou Huisu Qinye Plastic Group has been established more than 10+ years, with over 15 plants to offer all kinds of plastic goods,such as PVC, PET,Acrylic and other plastic products.
HSQY Palstic Group has rich professional experience in export trade and has exported PVC, PET and other related plastic products to more than 100 countries.
With more than 1000+ long-term customers worldwide,our main markets are mainly in Europe, Southeast Asia and South America. Our concept of considering both quality and service are equally important and performance gain trust from customers.
Through HSQY Plastics Group's excellent sales team and thoughtful and comprehensive communication with overseas customers, our annual export sales have exceeded $50 million and are still growing year by year.
HSQY Plastics Group has more than 15 partner factories, with each production line' capacity being more than 500 tons per month - a perfect supply chain to ensure that every shipment from our customers is shipped quickly and on time.
 • 10+vite
  Changzhou Huisu Qinye Plastic Group është krijuar më shumë se 10+ vjet, me mbi 15 fabrika për të ofruar të gjitha llojet e mallrave plastike, të tilla si PVC, PET, akrilik dhe produkte të tjera plastike.
 • 100+Vendet e eksportit
  HSQY Palstic Group ka përvojë të pasur profesionale në tregtinë e eksportit dhe ka eksportuar PVC, PET dhe produkte të tjera plastike të ngjashme në më shumë se 100 vende.
 • 1 mijë +Klientët
  Me më shumë se 1000+ klientë afatgjatë në mbarë botën, tregjet tona kryesore janë kryesisht në Evropë, Azinë Juglindore dhe Amerikën e Jugut.Koncepti ynë për të marrë në konsideratë cilësinë dhe shërbimin janë po aq të rëndësishëm dhe performanca fiton besimin e klientëve.
 • 50 milion +USD
  Nëpërmjet ekipit të shkëlqyer të shitjeve të HSQY Plastics Group dhe komunikimit të zhytur në mendime dhe gjithëpërfshirëse me klientët jashtë shtetit, shitjet tona vjetore të eksportit kanë tejkaluar 50 milionë dollarë dhe janë ende në rritje nga viti në vit.
 • 500+ton
  HSQY Plastics Group ka më shumë se 15 fabrika partnere, me kapacitet të secilës linjë prodhimi më shumë se 500 tonë në muaj - një zinxhir i përsosur furnizimi për të siguruar që çdo dërgesë nga klientët tanë të dërgohet shpejt dhe në kohë.

TURI NË FABRIKE

Film PVC për Krishtlindje

HSQY Plastic Group ka pajisje profesionale për prodhimin e filmave të veçantë të ngurtë PVC-të përdorura kryesisht për gjethe ose gardhe artificiale të pemës së Krishtlindjes.Ofroni shërbimin ODM - gjerësia, trashësia dhe ngulitja e filmit mund të personalizohen sipas kërkesave të klientëve.HSQY Plastic Group është e përkushtuar të furnizojë klientët me film PVC me cilësi të lartë dhe çmim të arsyeshëm.

TURI NË FABRIKE

Fletë akrilike

Fleta/Pllaka e derdhur akrilike është bërë nga metakrilat metil (MMA) si lëndë e parë.Në procesin e prodhimit të pllakës, ky produkt kalon në formën e derdhjes, pastaj në ftohjen përfundimtare.Fleta akrilike është trupi i vetëm brenda një kallëpi specifik për polimerizimin në masë dhe pllakën organike të qelqit.Mund të bëhet pa ngjyrë, me ngjyrë transparente ose pllakë opake PMMA.

TURI NË FABRIKE

Fletë PVC e ngurtë

Procesi kryesor i fletës së ngurtë transparente PVC është nxjerrja dhe kalendimi, i cili përdoret gjerësisht në industritë e printimit, blisterave, paketimit, printimit offset dhe reklamave.Në varësi të procesit të prodhimit, trashësia është 0,21-6,5 mm, ose 0,03-1 mm.Shumica e gjerësisë së fletës PVC është më pak se 1300 mm.Fletët PVC mund të përdoren për të bërë kartolina PVC, çarçafë abazhuri, mbulesa tavani, çarçafë shkrimi dhe çarçafë medicinal.

TURI NË FABRIKE

Fletë PET

PET është një material ambalazhues i degradueshëm miqësor ndaj mjedisit.Jo toksik, nuk ka problem për paketimin e ushqimit.Nuk ka dëmtime të shkaktuara nga paketimi.Lehtë për t'u përpunuar për shkak të plasticitetit të mirë, i cili është i përshtatshëm për prerje, formim me vakum dhe palosje.PET mund të paketohet dhe dërgohet në formën e fletëve ose rrotullave.Plasticitet i mirë, përpunim i lehtë, i përshtatshëm për prerje, formim me vakum dhe palosje.Gama e trashësisë është 0,15 mm-3,0 mm, diapazoni i gjerësisë është 110 mm-1280 mm dhe diapazoni i densitetit është 1,33-1,35 g/cm³.Ngjyra mund të personalizohet sipas mostrës, dhe sipërfaqja mund të jetë me shkëlqim ose mat.
" Faleminderit per kohen tuaj! "
Marrja e mostrës / Përgjigja e pyetjeve Na kontaktoni

Lini Mesazhin tuaj:

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni